Temelleri 1992 yılına uzanan Özbey Şirketler topluluğu, ana dal olarak faaliyet gösterdiği finans sektöründe 25 yılı aşkın süredir sürekli, kalıcı ve katma değerli ürün ve servisler oluşturarak hizmet vermektedir.

 

Grubumuza bağlı 7 şirketimiz ile Kapalıçarşı piyasasında Fiziki Altın ve Döviz ticareti ile finansal teknoloji sağlayıcılığı yanısıra diğer bir iştirakimiz olan Venbey Yatırım A.Ş. ile de sermaye piyasalarında geniş yetkili aracı kurum olarak faaliyet göstermekteyiz.

 

Şirketlerimiz 2015 yılı itibariyle holding yapılanmasına geçmiş olup çatı kuruluşumuz Ağabey Holding A.Ş. adı altında ülke genelinde ve kapalı çarşı Altın ve Döviz piyasasında yüksek hacimli işlem yapmaya devam etmektedir.

 

2015 yılı itibariyle Holding yapısına geçerek tüm şirketlerimizi Ağabey Yatırım Holding A.Ş. çatısı altında birleştirdik. Bugün, Ağabey Yatırım Holding A.Ş. ve şirketlerimiz Venbey Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Özbey Kıymetli Madenler A.Ş. ,Özbey Altın A.ŞÖzbey Değerli Metaller A.Ş., Venüs Döviz Altın Yetkili Müessese A.Ş. Osmanlı Döviz Altın Yetkili Müessese A.Ş ve Özbey Finansal Danışmanlık A.Ş. ile müşterilerimize hızlı ve katma değerli hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.