ÖZBEY Külçe 100 gr 24 Ayar Altın
ÖZBEY Külçe 100 gr 24 Ayar Altın

ÖZBEY Külçe 100 gr 24 Ayar Altın

Fiyat : ₺229.869,00

FİYATLARIMIZA K.D.V. DAHİLDİR.

 

24 Ayar Altın

Satın almak istediğiniz ürünlerin fiyatı uluslararası piyasalara bağlı olarak dinamik ve değişkendir. 
Altın Havale işlemleri sadece aynı banka içerisinde şirket hesabımızdan müşteri hesabına olacak şekilde gerçekleşmektedir. Çalştıgımız bankalar  Vakıf Katılım Bankası A.Ş olup diğer bankalara şu an itibariyle Altın havalesi hizmeti verememekteyiz. Ürün bedeli ödemesi yapmadan önce giriş yapacağınız IBAN bilgisinin bu iki bankadan birisine ait oldugundan emin olunuz. 

:

ALTIN BANKACILIĞI HESABINIZA HIZLI ALTIN HAVALESİ


Dilediğiniz miktarda altın alışverişinizi sitemizden elektronik ortamda hesaba altın havalesi seçeneği ile yapın, alışverişiniz 1 saat içinde* altın hesabınıza geçsin.

 

Çalınma Kaybolma riski yok

 

Ekstra Ücret Yok

 

*Hafta içi saat 16.00’a kadar yaptığınız alışverişlerin aktarımı  1 saat içerisinde yapılacaktır. 100gr ve üzeri alışverişler ilgili mevzuat gereği 1 iş günü valörlü hesaba geçmektedir. Alışverişinizin tatil günlerine gelmesi durumunda has altın karşılığınız ilk iş gününde altın bankacılığı hesabınıza transfer edilir. Müşterilerimizin sitemizdeki üyelik hesabı ile Havale yapılacak olan altın hesabı ve ödeme yapılan kart aynı kişiye ait olmalıdır. Banka tarafından oluşabilecek gecikmelerden şirketimiz sorumlu değildir.